Pielgrzymka maturzystów na Jasną Górę

Dnia 27 marca 2024 roku maturzyści z naszej szkoły udali się na pielgrzymkę do Częstochowy. Rozpoczęliśmy dzień od drogi krzyżowej na Przeprośnej Górce w Sanktuarium Ojca Pio. Następnie zwiedzaliśmy z przewodnikiem klasztorne muzea. Kulminacyjnym punktem naszej pielgrzymki był udział we Mszy Świętej przed Cudownym Obrazem, którą celebrował ksiądz Tomasz Kostecki a o oprawę muzyczną zadbał Pan Tomasz Borkowski. Wysłuchaliśmy również interesującego wykładu Ojca Micheasza Okońskiego o cudownych uzdrowieniach duszy i ciała za sprawą modlitw do Matki Bożej Częstochowskiej. O godzinie 21.00 uczestniczyliśmy w Apelu Jasnogórskim. Wróciliśmy do domu bardzo zadowoleni i ubogaceni duchowo.

Data publikacji: 4 kwietnia 2024 - Stanisław Waberski

Kategorie:: Aktualności

Ułatwienia dostępu