Stowarzyszenie Przyjaciół Siedleckiego Ekonomika

Szanowni Absolwenci, Sympatycy i Przyjaciele Szkoły!

Z ogromną radością informujemy, że Stowarzyszenie Przyjaciół Siedleckiego Ekonomika rozpoczęło swoją działalność!

Stowarzyszenie Przyjaciół Siedleckiego Ekonomika  powstało w celu wspierania działalności edukacyjnej i wychowawczej Zespołu Szkół Ponadpodstawowych nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Siedlcach.  Na zebraniu założycielskim absolwenci, rodzice , sympatycy szkoły i nauczyciele podjęli decyzję o utworzeniu organizacji, która będzie wspomagać pracę szkoły. Uchwalono statut, wybrano władze i zarejestrowano Stowarzyszenie w sądzie.

Będzie nam niezwykle miło, jeśli zechcecie Państwo do nas dołączyć, by wesprzeć działania na rzecz naszej Szkoły. Chcemy, by Ekonomik był dla każdego ucznia możliwością, szansą, wsparciem i drogą do sukcesu. Wspólnie możemy się do tego przyczynić!

Aby zostać członkiem Stowarzyszenia Przyjaciół Siedleckiego Ekonomika należy wypełnić deklarację, skan dokumentu wysłać na adres e-mail: stowarzyszenie@zsp2siedlce.pl  lub wydrukowany dokument  dostarczyć do sekretariatu szkoły. Należy także dokonać wpłaty wpisowej  na konto Stowarzyszenia.

Zapraszamy!

Zarząd Stowarzyszenia