Uczyć praktycznie – to dewiza Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Siedlcach

Uczniowie o specjalności technik reklamy uczestniczyli 01.02.2023 w lekcji w Kinie Helios, gdzie dowiedzieli się o formach promocji stosowanych na dużym ekranie. Aktywny udział w panelu dyskusyjnym młodych został nagrodzony słodkościami, a projekcja filmu przygodowego science-fiction: Avatar: Istota wody, przyniosła niezapomniane wrażenia.

Dnia 07.02.2023 uczniowie, dzięki życzliwości p. Magdaleny Szewczuk, mogli odwiedzić siedlecki oddział Radia Eska. Młodzież dowiedziała się na czym polega targetowanie, czym jest Prime Time i jak jest zbudowana reklama audio. Uczestniczyli też w nagraniach sondy tematycznej, a osoby związane z inicjatywą szkolną PROgram Siedlce, opowiedziały o swojej działalności w mediach społecznościowych, o współpracy z innymi szkołami średnimi oraz z przedstawicielami agencji reklamowej w ramach promocji Siedlec i naszego regionu. Dodatkowo klasa 3r podziwiała dzieła malarskie podczas lekcji muzealnej w Muzeum Diecezjalnym w Siedlcach.

Monika Olędzka, Tomasz Niedziółka

Data publikacji: 1 lutego 2023 - KK