Wycieczka do Warszawy

Dnia 1 lutego br. uczniowie klas 1L, 3B i 3F pod opieką p. Karoliny Ochnik, p. Judyty Potępskiej oraz p. Iwony Kaczorek udali się na wycieczkę do Warszawy. Pierwszym miejscem, które zwiedzili, było interaktywne Muzeum Powstania Warszawskiego, które znakomicie oddaje atmosferę powstańczej Warszawy i 63 dni walki o niepodległą stolicę. Kolejną atrakcją była lekcja WF-u w Parku Trampolin Hangar 646, gdzie nasi uczniowie pod okiem trenera mogli wykonywać wszelkiego rodzaju akrobacje. Po wysiłku fizycznym wszyscy udali się uzupełnić deficyt kalorii do CH Atrium Promenada. Posileni, z głową pełną wrażeń, wyruszyli w drogę powrotną do Siedlec.

Iwona Kaczorek
                                                                                                                      Karolina Ochnik
                                                                                                                      Judyta Potępska

Data publikacji: 1 lutego 2023 - KK

Kategorie:: Aktualności