Uczniowie Ekonomika nagrodzeni przez Prezydenta Miasta Siedlce

W  dniu 26 marca 2024 r. W Centrum Kultury i Sztuki w Siedlcach odbyło się uroczyste wręczenie Nagród Prezydenta Miasta Siedlce dla najzdolniejszej młodzieży pobierającej naukę na terenie miasta. Nagrodzeni musieli sprostać wymagającym kryteriom: średnia ocen co najmniej 4,8 i dodatkowe osiągnięcia na stopniu co najmniej regionalnym. Wśród laureatów nagrody znalazło się tylko 9 uczniów techników z Siedlec, w tym aż 6 z nich byli to uczniowie Ekonomika, co potwierdza wysoką jakość kształcenia w naszej szkole. Nagrody z naszej szkoły otrzymali uczniowie z 4 i 5 klasy technika logistyka: Róża Jagła, Aleksandra Pawlusiewicz, Magdalena Tarkowska, Kacper Kruk i Oliwier Orzyłowski oraz Ewelina Lewandowska z 4 b. Gratulujemy.

Data publikacji: 2 kwietnia 2024 - Stanisław Waberski

Kategorie:: Aktualności

Ułatwienia dostępu