Poloneza czas zacząć … Studniówka 2024

W dniu 3 lutego 2024 r. w sali bankietowej  Aleksandria odbył się bal studniówkowy klas maturalnych uczniów  Zespołu Szkół Ponadpodstawowych nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Siedlcach. Uroczystość rozpoczęła się częścią oficjalną, podczas której przemówienia skierowane do maturzystów, rodziców, wychowawców i nauczycieli wygłosili: Jolanta Duk, dyrektor Zespołu Szkół Ponadpodstawowych nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Siedlcach, Agnieszka Świerczewska, Przewodnicząca Rady Rodziców, a także przybyli goście Robert Szczepanik-  Zastępca Prezydenta Miasta Siedlce oraz prof. dr hab. Mirosław Minkina- Rektor Uniwersytetu w Siedlcach. Swoją obecnością na tegorocznym balu zaszczycili organizatorów również przedstawiciele lokalnych mediów: „Tygodnika Siedleckiego”, reprezentowanego przez redaktora naczelnego Pana Krzysztofa Strzeleckiego, redaktorzy  „Życia Siedleckiego” oraz „Podlasie24”. Nie zabrakło również przedstawiciela pracodawców wspierających szkołę w osobie Michała Matlengiewicza, właściciela Strych Polska.

Część oficjalna studniówki zakończyła się uroczystym polonezem, który, w różnorodnych choreografiach zatańczyli uczniowie pięciu klas: technika ekonomisty, technika handlowca, technika logistyka, technika rachunkowości i liceum ogólnokształcącego.

Data publikacji: 12 lutego 2024 - Stanisław Waberski