Szkolny Etap Ogólnopolskiej Olimpiady ,,Warto Wiedzieć Więcej o Ubezpieczeniach Społecznych” – edycja 2022/2023

W dniu 22 listopada 2022 roku 20 uczniów, kształcących się w zawodach technik ekonomista i technik rachunkowości, wzięło udział w szkolnym etapie Ogólnopolskiej Olimpiady „Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych”, której organizatorem jest Zakład Ubezpieczeń Społecznych. Celem olimpiady jest propagowanie przezorności ubezpieczeniowej i solidarności międzypokoleniowej a także pobudzanie, rozwijanie i upowszechnianie wiedzy o ubezpieczeniach społecznych wśród młodzieży. Uczennice z klasy 4ag: E. Pachucka, A. Śledź i P. Cieśluk uzyskały najwyższą liczbę punktów i jako zespół zostały zgłoszone do drugiego etapu olimpiady. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w olimpiadzie. Gratulujemy zwycięzcom etapu szkolnego i życzymy zakwalifikowania do etapu wojewódzkiego.

Data publikacji: 22 listopada 2022 - KK