Szkolny etap Ogólnopolskiej Olimpiady Spedycyjno- Logistycznej organizowanej przez Wydział Ekonomiczny Uniwersytetu Gdańskiego

W dniu 18 XI 2022 r. odbył się w ZSP nr 2 szkolny etap już trzeciej olimpiady logistycznej, w której postanowili spróbować swoich sił nasi technicy logistycy w roku szk. 2022/2023. Przypominamy, że w dniu 21 X 2022 r. odbył się w naszej szkole szkolny etap Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej organizowanej przez Wyższą Szkołę Logistyki (WSL) z siedzibą w Poznaniu, a w dniu 27 X miał miejsce etap szkolny Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej organizowanej przez Międzynarodową Wyższą Szkołę Logistyki i Transportu we Wrocławiu (MWSLiT).

W OOL organizowanej przez Wydział Ekonomiczny Uniwersytetu Gdańskiego wzięło udział 24 uczniów ZSP nr 2 z klas: 3L, 4 LP oraz 4 LG.

Znamy również wyniki etapów szkolnych dwóch wspominanych wyżej olimpiad.

Do etapu okręgowego Olimpiady organizowanej przez WSL zakwalifikowali się:

· 4 LG: Mateusz Janeczek, Julia Ławecka, Julia Olszewska, Beata Piekart, Eryk Prokopiak, Rafał Lenartowicz.

· 4 lp: Piotr Gotowicki, Kacper kruk, Oliwier Orzyłowski, Mateusz Tosiński.

· 3 L: Aneta Jankowska, Róża Jagła, Magdalena Tarkowska.

Do etapu okręgowego Olimpiady organizowanej przez MWSLiT zakwalifikowali się:

· 4 LG: Mateusz Janeczek, Julia Ławecka, Julia Olszewska, Beata Piekart, Eryk Prokopiak, Rafał Lenartowicz, Alan Czyżowski.

· 4 lp: Aleksandra Kiszko, Oliwier Orzyłowski, Natalia Kalinowska.

· 3 L: Róża Jagła, Patrycja Chmielewska, Aleksandra Pawlusiewicz.

Mamy nadzieję na zakwalifikowanie się również naszych logistyków do etapu okręgowego, a potem do finału olimpiady organizowanej przez UG.

Data publikacji: 27 listopada 2022 - KK