Olimpiady, konkursy 2021/2022

VI edycja Ogólnopolskiej Olimpiady Spedycyjno-Logistycznej – finalista: Natalia Kalinowska (3 Lp)

X Ogólnopolski Konkurs „Normalizacja i Ja” – W kategorii grafika: pierwsze miejsce: Klewek Oliwia (3 Lp); trzecie miejsce: Piotr Gotowicki (3 Lp); w kat. esej (praca ucznia): pierwsze miejsce: Aleksandra Pawlusiewicz (2 L)

I Regionalny Konkurs Wiedzy Normalizacyjnej – Laureaci: pierwsze miejsce – Jagła Róża (2L); drugie miejsce –Piotr Gotowicki (3 Lp)

Olimpiada Zwolnieni z Teorii. Finał – zespół Enjoy w składzie: Emilia Pachucka, Amelia Dziewulska, Klaudia Niedziółka i Anita Śledź z klasy 3ag otrzymał nominację do nagrody Złotego Wilka. Pomimo ogromnej konkurencji (ponad 9000 projektów społecznościowych z całej Polski) nasza szkoła zajęła 79 miejsce w rankingu szkół w Polsce oraz 16 miejsce w województwie mazowieckim.

Ogólnopolski Konkurs „RiseUp” organizowany przez Fundację Młodzieżowej Przedsiębiorczości oraz Dentsu Polska. Zespół „Dreamteam” w składzie: Wiktoria Czerska, Gabriela Kurowska, Aleksandra Malinowska, Weronika Orzyłowska i Amelia Polkowska z klasy 2r zajął trzecie miejsce. Celem konkursu było opracowanie i zaprezentowanie pomysłu na kampanię edukacyjną dotyczącą niemarnowania żywności dla sieci Biedronka.