Warsztaty językowe w Ekonomiku

W ramach obchodów „Roku edukacji ekonomicznej” 7 marca 2024 r. w Ekonomiku odbyły się warsztaty językowe na temat „Budżetu gospodarstw domowych”. We współpracy z Panią Małgorzatą Miturą-Cegłowską – Prezes Stowarzyszenia „Euro Lider”, uczniowie klas 2b, 2r, 3r, 4b i 4 r pod opieką Pani Emilii Buczkowskiej i Pani Wioletty Pieńkowskiej, uczestniczyli w warsztatach prowadzonych w język angielskim przez Pana Kajetana Cegłowskiego i Pana Piotra Zająca. Podczas zajęć omówiona była tematyka dochodów i wydatków gospodarstw domowych, czynniki wpływające na budżet gospodarstw domowych. Uczniowie wyznaczali cele finansowe i planowali swój budżet. Podczas pracy z ćwiczeniami i quizami młodzież przezwyciężała bariery językowe.

Data publikacji: 8 marca 2024 - Stanisław Waberski