Festyn z okazji Dnia Dziecka w I LO im. Bolesława Prusa w Siedlcach

Dnia 1 czerwca nasza szkoła była godnie prezentowana przez naszych utalentowanych uczniów  na  Festynie z okazji Dnia Dziecka, zorganizowanym przez nauczycieli I LO im. Bolesława Prusa w Siedlcach. W festynie uczestniczyli nauczyciele i uczniowie  z  I LO oraz młodzież z  zaprzyjaźnionych szkół ponadpodstawowych. Piknik rozpoczął koncert muzyczny uczniów z poszczególnych szkół średnich. W przerwach między występami zgromadzona publiczność miała okazję wziąć udział w mini konkursach i wygrać drobne upominki. Pod koniec uroczystości  wszyscy uczestnicy festynu radośnie zatańczyli Zumbę oraz Belgijkę. Nasi cudowni uczniowie , przy wsparciu instrumentalnym nauczycieli z „Ekonomika”, zaprezentowali niezwykłą mieszankę utworów muzycznych. Występ naszych uczniów i nauczycieli spotkał się ze wspaniałym przyjęciem zebranej publiczności.

Koncert uświetnili następujący wykonawcy:

1. Jakub Kruszewski, 4 ap , piosenka: 'Volare’, autor: Domenico Modunio,

2. Wiktoria Gadzinowska,  1 g  , piosenka,  'Heaven is a place on earth ’ wykonawca :Belinda Carlisle, autor tekstu: Rick Nowels,

3. Kasandra Tomasiuk 3 l  i Jakub Kruszewski 4 ap , piosenka 'Ci sara’ autor: Al Bano & Romina Power,

4. Kasandra Tomasiuk  3 l, piosenka 'Stand up”, wykonawca: Cynthia Erivo,

5. Wieża Babel, autor Agata Miklaszewska, zespół :

• Kasandra Tomasiuk 3 l
  • Ola Krasuska 3 r
  • Joanna Dmowska 1 a
  • Magdalena Krypa 1 b
  • Dominika Kos 1 r
  • Wiktoria Gadzinowska 1 g