Poranek Poetycki

Z okazji Światowego Dnia Poezji w środę 22 marca 2023 r. sympatycy biblioteki spotkali się w czytelni na Poranku Poetyckim. Poeci naszej szkoły Wiktoria Księżopolska z kl. 4ag i Jakub Kruszewski z kl. 4ap prezentowali swoje wiersze. Natomiast Klaudia Sadowa z kl. 1b oraz Katarzyna Czarkowska z kl. 4cg i Klaudia Kurek z kl. 4fp interpretowały twórczość Wisławy Szymborskiej, która jest patronką roku 2023. Towarzyszyła nam poezja śpiewana. Wysłuchaliśmy również minirecitalu skrzypcowego w wykonaniu Olgi Mikułowskiej z kl. 4ap. Zaprezentowana poezja zaintrygowała i rozbawiła uczestników i pewnie dlatego poranek nieco się przedłużył. Wszystkim bardzo dziękujemy za udział i już teraz zapraszamy na kolejne spotkanie z poezją. Do zobaczenia.

Data publikacji: 22 marca 2023 - KK

Kategorie:: Aktualności Biblioteka