Zawody strzeleckie i sportowo-obronne 2012/2013
LII Wojewódzkie Zawody Strzeleckie „O Srebrne Muszkiety – 2013”, Warszawa 16.04.2013 r.
I miejsce dziewczęta:
- Katarzyna Pobikrowska z klasy 3 d – Technikum nr 2
- Dominika Wolosewicz z klasy 1 l – Technikum nr 2
- Malwina Skwierczyńska z klasy 2 c – Technikum nr 2
IV miejsce chłopcy:
- Jakub Chyży z klasy 2 c – Technikum nr 2
- Eryk Tomasik z klasy 1 g – VI Liceum Ogólokształcące
- Mariusz Mucha z klasy 2 l – Technikum nr 2
Indywidualnie:
I miejsce – Dominika Wołosewicz
II miejsce – Katarzyna Pobikrowska
III miejsce – Mariusz Mucha
XXXVI Wojewódzkie Zawody Sportowo-Obronne „Sprawni jak żołnierze”, Warszawa-Otwock 23.04.2013 r.
II miejsce dziewczęta:
- Anna Grzegorczyk z klasy 3 g – VI Liceum Ogólnokształcące
- Malwina Skwierczyńska z klasy 2 c – Technikum nr 2
- Gabriela Bajek z klasy 1 az – Zasadnicza Szkoła Zawodowa nr 2
- Edyta Boratyńska z klasy 1 az – Zasadnicza Szkoła Zawodowa nr 2
IV miejsce chłopcy:
- Jakub Chyży z klasy 2 c – Technikum nr 2
- Jakub Kosmalski z klasy 2 c – Technikum nr 2
- Tomasz Lada z klasy 2 c – Technikum nr 2
- Bartosz Buczek z klasy 2 c – Technikum nr 2
Wojewódzkie Mistrzostwa LOK w Dwuboju Obronnym, Żyrardów – Wiskitki 16.05.2013 r.
I miejsce zespołowo:
- Anna Grzegorczyk z klasy 3 g – VI Liceum Ogólnokształcące
- Gabriela Bajek z klasy 1 az – Zasadnicza Szkoła Zawodowa nr 2
- Edyta Boratyńska z klasy 1 az – Zasadnicza Szkoła Zawodowa nr 2
- Jakub Chyży z klasy 2 c – Technikum nr 2
- Jakub Kosmalski z klasy 2 c – Technikum nr 2
- Mariusz Mucha z klasy 2 l – Technikum nr 2
LII Centralny Finał Zawodów Strzeleckich „O Srebrne Muszkiety”, Bydgoszcz 03 – 05.06.2013 r.
I miejsce zespołowo:
- Katarzyna Pobikrowska z klasy 3 d – Technikum nr 2
- Dominika Wołosewicz z klasy 1 l – Technikum nr 2
- Katarzyna Lech z klasy 1 a – Technikum nr 2
Indywidualnie:
III miejsce – Katarzyna Pobikrowska
V miejsce – Dominika Wołosewicz
VII miejsce – Katarzyna Lech
Wojewódzkie Mistrzostwa LOK w Wieloboju Obronnym, Żyrardów 08.06.2013 r.
II miejsce dziewczęta:
- Urszula Skup z klasy 1 l – Technikum nr 2
- Malwina Skwierczyńska z klasy 2 c – Technikum nr 2
- Gabriela Bajek z klasy 1 az – Zasadnicza Szkoła Zawodowa nr 2
- Edyta Boratyńska z klasy 1 az – Zasadnicza Szkoła Zawodowa nr 2
- Dominika Wołosewicz z klasy 1 l – Technikum nr 2
III miejsce chłopcy:
- Jakub Chyży z klasy 2 c – Technikum nr 2
- Jakub Kosmalski z klasy 2 c – Technikum nr 2
- Dawid Kaczmarek z klasy 2 d – Technikum nr 2
- Bartosz Buczek z klasy 2c – Technikum nr 2
- Mariusz Mucha z klasy 2 l – Technikum nr 2
VI Wiosenne Zawody LOK o Puchar Starosty Siedleckiego, Siedlce 11.06.2013r.
II miejsce drużynowo:
- Jakub Chyży z klasy 2 c – Technikum nr 2
- Jakub Kosmalski z klasy 2 c – Technikum nr 2
- Bartosz Buczek z klasy 2 c – Technikum nr 2
- Mariusz Mucha z klasy 2 l – Technikum nr 2
Indywidualnie w kategorii dziewcząt:
- I miejsce w konkurencji karabin sportowy – Gabriela Bajek z klasy 1 az – Zasadnicza Szkoła Zawodowa nr 2
- II miejsce w konkurencji karabin sportowy – Malwina Skwierczyńska z klasy 2 c – Technikum nr 2
- III miejsce w konkurencji karabin pneumatyczny – Katarzyna Pobikrowska z klasy 3 d – Technikum nr 2
Pierwsze Strzeleckie Mistrzostwa Regionu Siedlec 20.06.2013 r.
I miejsce drużynowo w konkurencji karabin sportowy oraz II miejsce w konkurencji karabin pneumatyczny zajęły dziewczęta:
- Katarzyna Pobikrowska z klasy 3 d – Technikum nr 2
- Dominika Wołosewicz z klasy 1 l – Technikum nr 2
- Katarzyna Lech z klasy 1 a – Technikum nr 2
I miejsce indywidualnie w kategorii dziewcząt w obu konkurencjach zajęła Dominika Wołosewicz