Olimpiady, konkursy 2020/2021

IX  Ogólnopolski  Konkurs „Normalizacja i Ja”  – W kategorii grafika: pierwsze miejsce: Klewek Oliwia (2 Lp); drugie miejsce: Weronika Kosieradzka (2 Lp); trzecie miejsce: Julia Olszewska (2 Lg);  w kat. esej (praca ucznia): pierwsze miejsce: Łukasz Grabowski (2 Lg)

II  Ogólnopolski Konkurs dla Młodzieży „Moja Wizja Zero – Bezpieczeństwo, Zdrowie i Dobrostan Rolnika”  –  X 2020 – zdobyli wyróżnienia za Filip Bareja 2rg -5 miejsce, Kacper Staręga 2rg –za 6 miejsce.

Ogólnopolski Konkurs na Najaktywniejszą Szkołę w Programie Otwarta Firma- Biznes przy Tablicy  – edycja 2020/2021.    ZSP nr 2 w Siedlcach     -zdobył tytuł Laureata

Ogólnopolska Olimpiada „Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych”– II etap 19.03.21r.  Reprezentacja szkoły zajęła 4 miejsce w województwie mazowieckim.
Projekt “Złote Szkoły NBP. Giganci finansów” – zdobycie tytułu „Złotej Szkoły NBP”.