Egzamin potwierdzający kwalifikacje zawodowe

Egzamin potwierdzający kwalifikacje zawodowe – prezentacja dla uczniów

Procedury egzaminu potwierdzającego kwalifikacje zawodowe od 2013 r.

Egzamin potwierdzający kwalifikacje zawodowe (egzamin w starej formule) dla absolwentów zasadniczej szkoły zawodowej i technikum przeprowadzony będzie po raz ostatni w okresie od czerwca do lipca 2017 roku.

Absolwent, który zamierza przystąpić do egzaminu zawodowego, składa pisemną deklarację dotyczącą przystąpienia do egzaminu zawodowego odpowiednio w zawodzie, w którym ukończył kształcenie (Załącznik I.1.) nie później niż do dnia 20 grudnia 2016 roku.

HARMONOGRAM EGZAMINU POTWIERDZAJĄCEGO KWALIFIKACJE ZAWODOWE
1. Etap pisemny
12 czerwca 2017 r. (poniedziałek), godz. 12:00 – dla absolwentów wszystkich typów szkół prowadzących kształcenie zawodowe
2. Etap praktyczny
13 czerwca 2017 r. (wtorek) – dla absolwentów techników, techników uzupełniających i szkół policealnych kształcących w tych samych zawodach, w których kształcą technika
od 4 lipca do 8 lipca 2017 r. – dla absolwentów zasadniczych szkół zawodowych i szkół policealnych kształcących w tych samych zawodach, w których kształcą zasadnicze szkoły zawodowe
Termin ogłaszania wyników egzaminu potwierdzającego kwalifikacje zawodowe: 25 sierpnia 2017 r.
Termin przekazania szkołom dyplomów: 25 sierpnia 2017 r.
Termin wydania zdającym dyplomów: 25 sierpnia 2017 r.

więcej informacji na www.oke.waw.pl

Przykładowe rozwiązania uczniowskie zadań egzaminacyjnych dla: