Uroczyste zakończenie roku szkolnego

21 czerwca w Zespole Szkół Ponadpodstawowych Nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Siedlcach odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2023/2024.

Uroczystość rozpoczęła się od wprowadzenia sztandaru szkoły, odśpiewania hymnu narodowego oraz hymnu Ekonomika. Po powitaniu uczestników uroczystości, Dyrektor szkoły Jolanta Duk zwróciła się do uczniów dziękując za  wspólnie spędzony rok.

 Następnie uczestnicy projektu Erasmus + podsumowali swój udział na stażach zawodowych w Walencji. Opowiedzieli o efektach  pobytu w Hiszpanii i zachęcili innych uczniów do aplikowania w kolejnych edycjach staży zagranicznych.

Następnie głos zabrała przedstawicielka Rady Rodziców oraz przedstawiciel Samorządu Uczniowskiego.

Później wręczono świadectwa z wyróżnieniem, nagrody, statuetki i dyplomy uczniom, którzy reprezentowali szkołę w zawodach sportowych, olimpiadach oraz tym, którzy udzielali się w życiu szkoły.

W dalszej części uroczystości pojawiły się muzyczne życzenia dla uczniów, nauczycieli, pracowników szkoły i pracodawców współpracujących z Ekonomikiem.

Uroczystość prowadzili: Marika Gajowniczek, Julia Kobuszewska, Wiktor Olszewski i Jakub Lewczuk.

Podczas uroczystości wystąpili: Wiktoria Pawlik, Wiktoria Gadzinowska, Kasandra Tomasiuk oraz zespół muzyczny naszej szkoły.

 Na instrumentach grali: p. Joanna Mikułowska (klawisze), Antonina Jankowska (gitara), Łukasz Kaczmarski (perkusja), p. Tomasz Borkowski (gitara).

Zakończenie roku zostało przygotowane pod kierunkiem pani Agnieszki Konaszuk, pani Emilii Lewickiej, pani Joanny Mikułowskiej, pani Edyty Olszewskiej, pani Małgorzaty Skwarek i pana Tomasza Borkowskiego.  

Wszystkim uczniom życzymy UDANYCH WAKACJI!!!

Data publikacji: 21 czerwca 2024 - Stanisław Waberski

Kategorie:: Aktualności

Ułatwienia dostępu