CZYTANIE NA TRAWIE 2024 – PIKNIK LITERACKI

Co zrobić, żeby czytanie było fascynujące? Poszukać ciekawych książek, dobrego towarzystwa i przyjemnego otoczenia. Tak właśnie zrobiliśmy!!! Dnia 5 czerwca 2024 r. w naszym szkolnym ogrodzie z interesującą lekturą i w znakomitym towarzystwie czytaliśmy literaturę polską i obcą. Rozmawialiśmy o upodobaniach czytelniczych i zaletach czytania. Odważni wzięli udział w konkursie: Z jakiej książki pochodzi ten cytat? Nagrodą były pyszne przekąski, owoce i słodycze. Wszystkie smakołyki zostały rozdane, ponieważ uczestnicy wykazali się świetną znajomością twórczości sławnych autorów. Na zakończenie czytelnicy otrzymali pamiątkowe zakładki przygotowane specjalnie na tę okazję. Mogli też wziąć cytat na dobry dzień. Nasz literacki piknik w plenerze bardzo się spodobał. Wszyscy zadeklarowali chęć uczestnictwa w takiej formie spotkania z literaturą w przyszłości. Więcej zdjęć na facebooku biblioteki.

Data publikacji: 6 czerwca 2024 - Stanisław Waberski

Kategorie:: Biblioteka

Ułatwienia dostępu