Podsumowanie Szkolnego Konkursu na Logo Biblioteki Szkolnej

Znamy wyniki konkursu, w którym uczestnicy mieli za zadanie zaproponować oryginalną nazwę i stworzyć graficzny symbol dla naszej biblioteki szkolnej. Otrzymaliśmy wiele ciekawych projektów wykonanych w różnych programach komputerowych, które odzwierciedlały misję biblioteki i nawiązywały do patrona szkoły. Spotkanie podsumowujące konkurs odbyło się 28 maja 2024 r. w czytelni. Uczestnicy omówili swoje prace i opowiedzieli o procesie twórczym nad logo. Następnie jury przedstawiło wyniki konkursu: I miejsce – Natalia Bareja kl. 1f, II miejsce – ex aequo Natalia Ładziak kl. 4r, Alicja Wysocka kl. 4a, III miejsce – ex aequo Wiktoria Szczurowska kl. 3r, Aleksandra Krasuska kl. 4r. Gratulujemy kreatywności i dziękujemy za udział. Laureaci otrzymają dyplomy i nagrody podczas uroczystego zakończenia roku szkolnego.

Data publikacji: 29 maja 2024 - Stanisław Waberski

Kategorie:: Biblioteka

Ułatwienia dostępu