Warsztaty medialne z kamerą

Dnia 26.04.2024 r. klasa II f LO wzięła udział w „Warsztatach medialnych z kamerą” w dworze w Ostrówku pod opieką p. Katarzyny Bulik i p. Magdaleny Piskorz. Partnerem przedsięwzięcia był Samorząd Województwa Mazowieckiego. Skierowano je do młodzieży zainteresowanej tworzeniem materiałów filmowych i zdjęciowych.

Zajęcia prowadzone przez dziennikarzy „Życia Siedleckiego” obejmowały trzy panele – zasady tworzenia filmów pod wymogi social mediów; panel praktyczny, na którym uczniowie tworzyli treści o dworku w Ostrówku i jego okolicy oraz wykład na temat wykonywania atrakcyjnych ujęć fotograficznych. Podczas wydarzenia został przeprowadzony konkurs na najlepszy film promujący dworek w Ostrówku. Nasze uczennice  – Natalia Niesteruk, Amelia Chojecka, Urszula Borkowska – wygrały sprzęt elektroniczny ułatwiający tworzenie treści medialnych. Uczestnicy warsztatów byli bardzo zadowoleni, ponieważ dopisała nam wspaniała pogoda, a zajęciom w plenerze towarzyszyła przyjazna atmosfera.

Data publikacji: 30 kwietnia 2024 - Stanisław Waberski

Kategorie:: Aktualności

Ułatwienia dostępu