Międzyszkolna Ekonomiczna Gra Miejska

Dnia 12.04.2024 r. Ekonomik zorganizował Międzyszkolną Ekonomiczną Grę Miejską dla uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych. Udział w grze był okazją do uczczenia Roku Edukacji Ekonomicznej. W grze wzięło udział 12 szkół z Siedlec i okolic.

Międzyszkolna Ekonomiczna Gra Miejska przebiegała ustaloną trasą. Punkty kontrolne znajdowały się w Urzędzie Miasta Siedlce, Miejskiej Bibliotece Publicznej w Siedlcach, Zakładzie  Ubezpieczeń Społecznych w Siedlcach, Urzędzie Skarbowym w Siedlcach, Miejskim Ośrodku Kultury w Siedlcach, Banku Pekao S.A oraz Tygodniku Siedleckim.

Laureatami wśród szkół ponadpodstawowych zostali :

  1. miejsce – II Liceum Ogólnokształcące im. św. Królowej Jadwigi w Siedlcach
  2. miejsce – IV Liceum Ogólnokształcące w Siedlcach
  3. miejsce   – I Katolickie Liceum Ogólnokształcące w Siedlcach

Laureatami wśród szkół podstawowych zostali :

  1. miejsce  – Szkoła Podstawowa w Olszycu Szlacheckim
  2. miejsce  – Szkoła Podstawowa Nr 2  w Siedlcach
  3. miejsce  – Szkoła Podstawowa Nr 12 w Siedlcach.

Gratulujemy zwycięzcom !!!!

Wszystkim bardzo dziękujemy za uczestnictwo!

Data publikacji: 15 kwietnia 2024 - Stanisław Waberski

Kategorie:: Aktualności

Ułatwienia dostępu