Obchody Dnia Pamięci Ofiar Zbrodni Katyńskiej

W dniu 12 kwietnia 2024 r. delegacja z naszej szkoły brała udział w uroczystościach z okazji Dnia Pamięci Ofiar Zbrodni Katyńskiej. W obchodach 84.rocznicy Zbrodni Katyńskiej nasza szkołę godnie reprezentowała Pani Dyrektor Jolanta Duk, nauczyciel Robert Borkowski oraz uczniowie z klasy 4 L w składzie: Wioletta Chojecka, Weronika Bartczak, Oliwia Iwanowska, Weronika Noszczak, Jakub Krzymowski oraz Damian Woźnica. Przedstawiciele naszej szkoły złożyli kwiaty oraz zapalili znicze pod Tablicą Katyńską, Pomnikiem Sybiraków oraz tablicą upamiętniającą 16 żołnierzy podziemia niepodległościowego zamordowanych w nocy z 12 na 13 kwietnia 1945 r. przez funkcjonariuszy PUBP w Siedlcach. Cześć i chwała ofiarom Katynia!
Wieczna pamięć poległym i pomordowanym obrońcom Rzeczypospolitej!

Robert Borkowski

Data publikacji: 13 kwietnia 2024 - Stanisław Waberski

Kategorie:: Aktualności

Ułatwienia dostępu