Za zielonymi drzwiami. Spotkanie z poezją ks. Jana Twardowskiego w interpretacji aktorki filmowej i teatralnej – Teresy Lipowskiej

19 września 2023 r. uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w wyjątkowym spotkaniu z poezją ks. Jana Twardowskiego, które odbyło się w Sali Białej, Miejskiego Ośrodka Kultury w Siedlcach. Genialna interpretacja wierszy duchownego w wykonaniu aktorki Teresy Lipowskiej zachwyciła uczestników spotkania. Aktorka opowiedziała również o swojej osobistej relacji z księdzem Janem Twardowskim przybliżając w ten sposób młodzieży jego niezwykłą osobowość. Prezentacji wierszy towarzyszyły piosenki i utwory instrumentalne w wykonaniu członków Siedleckiej Grupy Literackiej „Witraż”. Po spotkaniu Teresa Lipowska chętnie rozmawiała z publicznością, pozowała do zdjęć i rozdawała autografy. Dziękujemy.

Data publikacji: 6 października 2023 - Stanisław Waberski

Kategorie:: Biblioteka