Weź edukację w swoje ręce i zrealizuj własny projekt społeczny

Kompetencje społeczne – to m.in. motywowanie, inteligencja emocjonalna, komunikacja, nauczanie innych, współpraca. To kompetencje najbardziej poszukiwanie obecnie przez pracodawców.
Zmiany w biznesie i nowe rozwiązania technologiczne wymagają osób kreatywnych i gotowych na zmiany. Pracodawcy bardzo cenią u kandydatów do pracy doświadczenie, inicjatywę i zaangażowanie społeczne. Według raportu przygotowanego przez World Economic Forum –  w XXI wieku aż 30% wcześniej poszukiwanych przez pracodawców kompetencji zostanie zastąpionych przez kompetencje społeczne. Są to kompetencje niemożliwe do zdobycia tradycyjnymi metodami nauczania.
Można je pozyskać przystępując do praktycznej Olimpiady „Zwolnieni z teorii” i realizując autorski projekt społeczny. W minionym tygodniu, 25 września 2023 roku, przekonywał o tym uczniów naszej szkoły wolontariusz Olimpiady.
Razem z nim zapraszamy wszystkich do podjęcia wyzwania i przystąpienia do działania. Do zdobycia praktyka w realizacji projektów, międzynarodowe certyfikaty zarządzania projektami i tytuły Brązowego, Srebrnego i Złotego Wilka.
Szczegółowe informacje znajdują się na stronie: https://zwolnienizteorii.pl/

Szkolnym koordynatorem projektu jest pani Grażyna Lech.

Data publikacji: 25 września 2023 - KK

Kategorie:: Aktualności