Nowy rok szkolny 2023/2024 rozpoczęty Narodowym Czytaniem 2023

W piątek 8 września 2023 r. spotkaliśmy się w bibliotece szkolnej na wspólnym czytaniu „Nad Niemnem” Elizy Orzeszkowej. To powieść, która jest lekturą tegorocznej odsłony akcji Narodowego Czytania. Nasze spotkanie z klasyką polskiej literatury rozpoczęła Pani Dyrektor Jolanta Duk. Uczniowie klas: 2b, 2a, 2f, 2l, 3r, 3l i 4a pięknie przeczytali bogate opisy przyrody, pełne humoru dialogi, fragmenty mówiące o przeżyciach i dylematach bohaterów powieści. Wysłuchaliśmy również interpretacji zaprezentowanych przez: Panią Karolinę Ochnik, Panią Renatę Kulik i Panią Hannę Sienkiewicz- Kaya. Dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w realizację akcji Narodowego Czytania 2023 w naszej bibliotece. Bardzo się cieszymy, że mogliśmy rozpocząć nowy rok szkolny wspólną lekturą.

Data publikacji: 8 września 2023 - KK

Kategorie:: Aktualności Biblioteka