IV Szkolny Konkurs Kulinarny SŁODKIE PRZYSMAKI KOPERNIKOWSKIE

25 maja 2023 roku odbył się w naszej szkole coroczny konkurs kulinarny. Czwarta edycja konkursu była ściśle związana z obchodami Roku Kopernikowskiego i nosiła tytuł „Słodkie przysmaki Kopernikowskie”. Spośród 11 uczestników konkursu i ich popisowych dań, komisja musiała wyłonić zwycięzców oceniając nie tylko smak, ale również walory estetyczne i oryginalność wykonania. Degustacja odbyła się w średniowiecznej kawiarence, gdzie po koncercie zaproszeni goście również mogli skosztować wypieków konkursowych.
I miejsce zajęła Magdalena Stefanow z klasy 1L, II miejsce Alicja Soszyńska z klasy 3B, III miejsce Magdalena Rozbicka z klasy 3B. Komisja przyznała też wyróżnienie dla Oliwii Miazga z klasy 3B.

Karolina Ochnik, Iwona Kaczorek

Data publikacji: 25 maja 2023 - KK

Kategorie:: Aktualności