Program 'Widzę – Rozmawiam – Reaguję”

Podczas oficjalnego podsumowania kampanii, która odbyła się 16 maja w Centrum Kultury i Sztuki ,,O zagrożeniach czyhających na współczesną młodzież” w Siedlcach, w ramach programu „Widzę – Rozmawiam – Reaguję” 16 uczniów z klasy 1 kształcącej się w zawodzie technik reklamy Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 im. Mikołaja Kopernika miało zaszczyt otrzymać z rąk Prezydenta Miasta Siedlce Pana Andrzeja Sitnika nagrody oraz podziękowania w ramach wyróżnienia za udział w konkursie ,,Terapia teatrem”.  Młodzież pod okiem Pani Moniki Olędzkiej,  przygotowała filmy profilaktyczne, które miały na celu propagowanie postaw odpowiedzialności za swoje życie, szerzenie działań profilaktycznych oraz zachęcanie do zdrowego i bezpiecznego spędzania czasu. Uczniowie na sukces pracowali w grupach:

    – Maja Wilczyńska, Zofia Wójcik ,,Przyczyny zastraszania”,

    – Maja Komorowska, Kinga Ochnio, Julia Wiącek, Klaudia Ługowska ,,Powiedz NIE”,

    – Weronika Kalisz, Patrycja Koźlak ,,Zaburzenia odżywiania”,

    – Kuba Mucha, Patryk Kukla, Weronika Pęgowska, Emilia Dąbrowska ,,Problemy społeczne w szkole”,

    – Wiktor Zawadzki, Dominika Kos, Natalia Krawczyk, Antonina Paluch ,,Cyberprzemoc”.

     W ramach konferencji młodzież  także wysłuchała podsumowania działań zrealizowanych w ramach kampanii oraz uczestniczyła w wykładach zaproszonych na wydarzenie prelegentów i specjalistów zajmujących się tematyką różnych problemów, których doświadczają młodzi ludzie. Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy!!!

Adrianna Kobylińska

Data publikacji: 16 maja 2023 - KK

Kategorie:: Aktualności

Ułatwienia dostępu