Kursy Erasmus +  na Malcie

W dniach od 17 do 21 kwietnia 2023 roku kolejne trzy osoby z grona nauczycieli uczestniczyły w szkoleniach w ramach Programu Erasmus + „Edukacja mobilna kadry pedagogicznej ZSP nr 2 w Siedlcach” w Executive Training Institute na Malcie.

Pani Joanna Kot i Pani Anna Wereszczyńska doskonaliły swoje umiejętności w zakresie wykorzystania ICT na zajęciach edukacyjnych, a Pani Grażyna Lech w zakresie posługiwania się językiem angielskim.

Zajęcia w ramach kursu Boost Your ICT Skills pozwoliły na poznanie nowych narzędzi do tworzenia stron internetowych i interaktywnych materiałów dydaktycznych oraz doskonalenie języka angielskiego w międzynarodowym gronie.

Głównym celem kursu języka angielskiego było wzbogacenie słownictwa i zwiększenie poczucia pewności w komunikacji.

Pobyt na Malcie miał szeroko pojęty charakter edukacyjny, ponieważ oprócz nauki sensu stricte dał możliwość poznania maltańskiej kultury, tradycji i historii.

Data publikacji: 21 kwietnia 2023 - KK

Kategorie:: Aktualności

Etykiety: