Dzień Otwarty

W piątek 21.04.2023 r. w naszej szkole odbył się wyjątkowy dzień, który na długo pozostanie w pamięci uczniów, nauczycieli i gości. Dzień otwarty to wspaniała okazja dla ósmoklasistów ze szkół podstawowych w regionie, aby zapoznać się z naszą ofertą edukacyjną i poznać bazę szkolną.
To właśnie tego dnia do naszej szkoły zawitało ponad 570 osób, które w towarzystwie uczniów, pełniących rolę przewodników po szkole, zwiedzały poszczególne sale lekcyjne i zapoznawały się z bogatą ofertą edukacyjną. Specjalnie przygotowane stoiska prezentujące kierunki, w jakich kształcimy w szkole, oraz stoiska “Języki Europy” i “Ambasady Brytyjskiej” przyciągnęły uwagę gości.
Podczas zwiedzania, ósmoklasiści mieli możliwość zadawania pytań dotyczących funkcjonowania szkoły, praktyk zawodowych i przebiegu edukacji. Wszyscy goście mogli poczuć przyjazną atmosferę panującą w naszej szkole oraz zobaczyć w jakich warunkach i pod czyim okiem będą się uczyć, jeśli wybiorą „Ekonomik”.
Niezapomniany dzień otwarty zakończył się zadowoleniem i uśmiechami na twarzach naszych gości, którzy wychodzili z naszej szkoły z pozytywnymi wrażeniami i motywacją do podjęcia decyzji o wyborze „Ekonomika”, jako miejsca swojej edukacji. Mamy nadzieję, że już niebawem spotkamy się ponownie i będziemy mogli pomóc w realizacji marzeń i celów edukacyjnych naszych przyszłych uczniów!

Data publikacji: 21 kwietnia 2023 - KK

Kategorie:: Aktualności

Ułatwienia dostępu