Logistycy na etapie okręgowym Ogólnopolskiej Olimpiady Spedycyjno-Logistycznej 

W dniu 03 marca 2023 r uczniowie z klas technika logistyka:

  • 4 LG: Alan Czyżkowski, Mateusz Janeczek, Julia Ławecka, Julia Olszewska, Beata Piekart, Eryk Prokopiak
  • 4 LP: Oliwier Orzyłowski, Mateusz Tosiński
  • 3 L: Róża Jagła, Magdalena Tarkowska, Aleksandra Pawlusiewicz

oraz opiekun Elżbieta Replińska udali się do Mińska Mazowieckiego na etap okręgowy już trzeciej ogólnopolskiej olimpiady, w której nasi uczestnicy z sukcesami biorą udział w roku szkolnym 2022/2023. Organizatorem VII edycji OOSL jest Wydział Ekonomiczny Uniwersytetu Gdańskiego.

Przypominam, że mamy już uczniów zakwalifikowanych do finału dwóch ogólnopolskich Olimpiad pod patronatem MEiN.:

  • XIV Ogólnopolska Olimpiada Logistyczna (organizator Wyższa Szkoła Logistyki WSL w Poznaniu) : Julia Ławecka, Beata Piekart, Róża Jagła (finał w dniu 10 marca)
  • XII Ogólnopolska Olimpiada Logistyczna (organizator: Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu (MWSLiT): Alan Czyżkowski, Mateusz Janeczek, Julia Ławecka, Julia Olszewska, Beata Piekart, Eryk Prokopiak, Oliwier Orzyłowski, Natalia Kalinowska, Aleksandra Pawlusiewicz (finał w dniu 14 marca)

Data publikacji: 3 marca 2023 - KK

Kategorie:: Aktualności