Studniówka

Piękny bal studniówkowy maturzystów Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Siedlcach odbył się w sali Orchidea w sobotę 11 lutego 2023 r. Część oficjalną rozpoczęło przemówienie Pani Jolanty Duk – Dyrektora Szkoły, Pana Andrzeja Sitnika – Prezydenta Miasta Siedlce oraz Pani Martyny Czyżkowskiej – przedstawiciela Rady Rodziców. Dopełnieniem wspaniałego wieczoru były piosenki zaśpiewane przez ucznia kl. 4rg Marcela Wójcika dedykowane nauczycielom w podziękowaniu za wysiłek, cierpliwość i profesjonalizm w ich pracy oraz jako wyraz wdzięczności dla rodziców, za poświęcenie, wychowanie, a także aktywne uczestniczenie w organizacji studniówki. Po słowach podziękowań uczniowie uświetnili bal dostojnym, staropolskim tańcem – polonezem. Każda klasa zaprezentowała oryginalne układy, pełne szyku, wdzięku i gracji. Po części oficjalnej rozpoczęła się wspólna zabawa, która trwała do białego rana. Ten niezwykły wieczór z pewnością na długo zostanie w pamięci maturzystów.

Data publikacji: 11 lutego 2023 - KK

Kategorie:: Aktualności

Ułatwienia dostępu