Uczeń „Ekonomika” wyróżniony w  IV Ogólnopolskim Konkursie dla Młodzieży „Moja Wizja Zero”

Miło nam poinformować, że uczeń z klasy 4rg o profilu technik reklamy Kacper Staręga otrzymał wyróżnienie w czwartej edycji filmowego Ogólnopolskiego Konkursu dla Młodzieży „Moja Wizja Zero” – Bezpieczeństwo, Zdrowie i Dobrostan Rodziny w Gospodarstwie Rolnym”. W tym roku zadaniem konkursowym było nagranie krótkiego filmu (od 30 s. do 2 min.) na temat kampanii Wizji Zero i co najmniej jednej z jej siedmiu Złotych Zasad, ze szczególnym zwróceniem uwagi na funkcjonowanie rodziny w gospodarstwie rolnym.
16 grudnia 2022 roku w warszawskim Kinie Luna odbyła się gala finałowa konkursu zorganizowanego przez Kasę Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego pod Patronatem Honorowym Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Podczas gali Pani Prezes KRUS dr Aleksandra Hadzik podziękowała autorom nagrodzonych filmów za to, że podjęli wyzwanie przedstawienia swojej Wizji bezpiecznej pracy i życia w gospodarstwie rolnym oraz pogratulowała kreatywności w interpretacji tematu.
Celem konkursu jest promowanie wśród młodzieży szkolnej i studentów uczelni wyższych, bezpiecznych zachowań związanych z pracą na terenie gospodarstwa rolnego oraz popularyzowanie Wizji Zero w rolnictwie – międzynarodowej kampanii społecznej, która ma na celu minimalizowanie ryzyka wypadku przy pracy w sektorze rolniczym.
Kacprowi gratulujemy talentu oraz kreatywności w interpretacji tematu konkursu oraz życzymy sukcesów w realizacji kolejnych projektów.

Autor: Wioletta Pieńkowska

Data publikacji: 16 grudnia 2022 - KK