Świąteczny kiermasz ozdób i ciast w „Ekonomiku”

Dzisiaj w siedleckim „Ekonomiku” rozpoczął się dwudniowy kiermasz ozdób i ciast. Od rana kusiły kupujących pełne stoły świątecznych drobiazgów i zapachy smakowitych wypieków. Na szkolnym korytarzu było tłoczno i głośno, członkowie Samorządu Uczniowskiego dwoili się i troili, aby zachęcić do zakupów! A było w czym wybierać: świeczniki, choinki, stroiki, bombki, mikołaje i wiele , wiele innych ozdób, wszystkie z pomysłem, kolorowe, nietypowe, przygotowane z sercem przez uczniów i rodziców. Najważniejszym celem tej charytatywnej akcji było zebranie funduszy na pomoc potrzebującym. Organizując świąteczny kiermasz po raz kolejny udowodniliśmy, że dobro drugiego człowieka jest dla nas bardzo ważne.

Data publikacji: 6 grudnia 2022 - KK