Upoluj swoją książkę 2022

Biblioteka szkolna po raz kolejny przystąpiła do ogólnopolskiej akcji pod hasłem „Upoluj swoją książkę” prowadzonej w ramach kampanii promującej czytelnictwo. Dzięki niej uczniowie naszej szkoły mogli zupełnie za darmo przez cały listopad czytać bestsellerowe e-booki i audiobooki.
W ramach projektu otrzymaliśmy specjalne plakaty z okładkami książkowych bestsellerów i kodem QR. Po jego zeskanowaniu przy pomocy smartfona, czytelnicy na miesiąc otrzymali darmowy dostęp do książek.
Ponadto nasi uczniowie wzięli udział w rekrutacji na Ambasadora projektu. Zostały nimi uczennice: Oliwia Dołęga i Roksana Tomasiuk z klasy 1l, Klaudia Kruszewska i Alicja Wysocka z klasy 3a oraz Wiktoria Księżopolska z klasy 4ag. Dziewczyny otrzymały koszulki z kodem dającym dostęp do bestsellerów i dzięki temu stały się „mobilną wypożyczalnią książek” dla swoich koleżanek i kolegów. Dzięki naszym Ambasadorkom uczniowie Ekonomika licznie włączyli się w czytanie nowości.

Data publikacji: 5 grudnia 2022 - KK

Kategorie:: Aktualności Biblioteka