Mistrzostwa Biznes i Zarządzanie

Biznes i zarządzanie w praktyce

Uczennice Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Siedlcach z klasy 3 R reprezentowały szkołę w konkursie trenującym umiejętności biznesowe oraz zarządzanie w bezpiecznym, wirtualnym świecie.
Przez dwa miesiące eliminacji uczestnicy wcieli się w rolę właścicieli przedsiębiorstw i decydowali co zaoferują, jakie złożą zamówienia, jaka będzie struktura firmy. Wszystko po to, by być najlepszym spośród 200 zespołów na wirtualnym rynku.
Konkurs, który miał formę projektu, został zorganizowany przez REVAS Branżowe Symulacje Biznesowe. Miał na celu uświadomienie młodzieży, jak ważna jest oferta handlowa, tworzenie stanowisk pracy, dobór pracowników, zakup wyposażenia oraz wybór form inwestowania. Podejmowane decyzje dotyczyły zatrudnienia, dostaw towarów, sprzedaży, a także marketingu internetowego, tradycyjnego oraz finansów.
Trzyosobowy zespół reprezentujący ZSP nr 2 w Siedlcach: Maja Chomka, Gabriela Kurowska i Amelia Polkowska zajął 33 miejsce na 195 zespołów w Polsce.Gratulujemy!
Opiekunem grupy była p. Monika Olędzka.

Monika Olędzka

Data publikacji: 30 listopada 2022 - KK

Kategorie:: Aktualności