Międzynarodowy Miesiąc Bibliotek Szkolnych

Z okazji Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych w dniach 3.10.2022 r. – 28.10.2022 r. został przeprowadzony Internetowy Konkurs Czytelniczy „Czytanie to przyjemność”. Przez cały październik za pośrednictwem dziennika elektronicznego Librus każdy uczeń otrzymywał codziennie, z wyjątkiem weekendów, jedno pytanie konkursowe. Pytania dotyczyły powieści młodzieżowych. W konkursie wzięło udział 38 uczniów. Nad całością czuwali nauczyciele bibliotekarze. Dnia 07.11.2022 r. w czytelni szkolnej odbyło się podsumowanie konkursu i wręczenie nagród. Komisja konkursowa wyłoniła zwyciężczynię, którą została Ewelina Gruda z kl. 3r, II miejsce przyznano Anicie Śledź z kl. 4ag, III miejsce zajęły ex aequo: Emilia Pachucka z kl. 4ag i Klaudia Kruszewska z kl. 3a. Ponadto komisja przyznała pięć wyróżnień: Patrycji Izdebskiej z kl. 2b, Wiktorii Miłkowskiej z kl. 2b, Antoninie Paluch z kl. 1r, Marii Sobolewskiej z kl.1b, Anicie Izdebskiej z kl. 3a. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za zainteresowanie konkursem. Laureatom serdecznie gratulujemy.

Data publikacji: 7 listopada 2022 - KK

Kategorie:: Biblioteka