Srebrna Tarcza dla Technikum nr 2 w Siedlcach

Po raz siódmy otrzymaliśmy tytuł w prestiżowym ogólnopolskim rankingu czasopisma „Perspektywy”. Wysoki poziom nauczania, sukcesy uczniów, wyniki w ogólnokrajowych konkursach, zdane egzaminy maturalne i zawodowe skutkowały przyznaniem Technikum nr 2 Srebrnej Tarczy 2022.
 W tegorocznym rankingu zajęliśmy 27 miejsce wśród techników w  województwie mazowieckim i 139 miejsce w kraju. Na nasz sukces wpłynęło bardzo wiele czynników, takich jak: odpowiedni sposób zarządzania, zaangażowanie nauczycieli, działania uczniów, ale również podążanie za nowoczesnymi technologiami. Nieustający entuzjazm, troska o uczniów, pomysłowość, oddanie pracy – te cechy zawsze były ważne w pracy naszej szkoły. Przez cały rok, mimo ograniczeń pandemicznych, pracowaliśmy na swoją pozycję w rankingu najlepszych placówek.
Cieszymy się i gratulujemy wszystkim, dzięki którym udało się osiągnąć tak wysoką pozycję. Kolejny rok jesteśmy pierwszym technikum w Siedlcach! Brawo „Ekonomik”!

Barbara Adamiak

Srebrna Tarcza 2022