Szkolny Etap Ogólnopolskiej Olimpiady ,,Warto Wiedzieć Więcej o Ubezpieczeniach Społecznych” – edycja 2021/2022

W dniu 23 listopada 2021 roku 14 uczniów z klas technika ekonomisty, technika rachunkowości i technika reklamy wzięło udział w szkolnym etapie Ogólnopolskiej Olimpiady „Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych”, której organizatorem jest Zakład Ubezpieczeń Społecznych. Celem olimpiady jest propagowanie przezorności ubezpieczeniowej i solidarności międzypokoleniowej a także pobudzanie, rozwijanie i upowszechnianie wiedzy o ubezpieczeniach społecznych wśród młodzieży. Uczniowie, którzy uzyskali najwyższą punktację: Karolina Izdebska z klasy 3bp, Kamila Grochowska z klasy 2b i Maciej Pazdyga z klasy 3ag, zostali zgłoszeni do reprezentowania szkoły w II etapie olimpiady. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w olimpiadzie. Gratulujemy zwycięzcom etapu szkolnego i życzymy zakwalifikowania do etapu wojewódzkiego.

Data publikacji: 3 grudnia 2021 - KK

Kategorie:: Aktualności