Działalność Samorządu Szkolnego ZSP 2 w I semestrze roku szkolnego 2020/2021

Rok szkolny 2020/2021 zaczęliśmy od tradycyjnego „Kiermaszu podręczników”. Uczniowie mieli okazję kupić podręczniki od starszych kolegów, bądź sprzedać młodszym. Wydarzenie cieszyło się dużą popularnością, mimo, że w tym roku musieliśmy zachować środki ostrożności ze względu na trwającą pandemię. Zajęliśmy się także organizacją zdjęć klasowych. Kolejnym działaniem była organizacja Szkolnego Dnia Chłopaka. Z tej okazji w tym roku wszyscy chłopcy zostali obdarowani słodkim upominkiem. W październiku 2020r. dołączyliśmy do ogólnopolskiej akcji „Podaruj wiersz”. Przepisane przez uczniów wiersze wręczyliśmy nauczycielom z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Udało nam się zakończyć przedsięwzięcie „Bluza dla Ekonomika”. Planujemy wznowienie, gdy tylko będzie to możliwe. Mamy także nadzieję, kontynuować akcję: „Pomocna nakrętka”, polegającą na zbieraniu plastikowych nakrętek na cel charytatywny. Czekamy na powrót do szkoły i dalsze działania. W międzyczasie zachęcamy do obserwowania profilu Samorządu Szkolnego na Facebooku: https://bit.ly/33XqhqJ

Data publikacji: 20 grudnia 2020 - KK

Kategorie:: Samorząd Uczniowski