Staże we Włoszech

Dnia 4 października 2020 r. 15 osobowa grupa uczniów kształcących się w zawodzie technik ekonomista, technik handlowiec i technik organizacji reklamy wyjechała na 3-tygodniowy staż zawodowy do Włoch. Organizacją przyjmującą była spółdzielnia socjalna Azzura Societa Cooperativa Sociale w Spoleto.
Stażyści pracowali m. in. w: biurze spółdzielni socjalnej, sklepie z artykułami gospodarstwa domowego, kwiaciarni, agencji reklamowej. Podczas stażu młodzież obsługiwała urządzenia biurowe, poznawała dokumentację firmy i zasady jej sporządzania, prowadziła profesjonalne rozmowy telefoniczne, wykonywała prace pomocnicze, poznała zasady profesjonalnej obsługi klienta oraz uczyła się obsługiwać specjalistyczny sprzęt do tworzenia i obróbki materiałów reklamowych.
W weekendy uczniowie realizowali program kulturowy, podczas którego zwiedzili Rzym i Watykan oraz Asyż i Perugię.

Data publikacji: 15 października 2020 - KK

Kategorie:: Aktualności Wydarzenia