„Ekonomik” pomaga!!

Tylko szlachetne czyny są trwałe

Sofokles

Mamy super młodzież!

Uczniowie naszej szkoły angażują się w wiele akcji charytatywnych. Z inicjatywy młodzieży zorganizowana została akcja „Ciasto pomocy”, z której cały dochód przeznaczono na leczenie osoby ciężko chorej na raka. Zebrano kwotę ponad 1000 zł.

Szkoła zaangażowała się również w akcję zorganizowaną przez prywatną szkołę Europejskiego Centrum Szkolenia Językowego Eurolingua „Wrzuć cukierka do pudełka, radość dziecka będzie wielka”, w ramach której uczniowie zbierali słodycze dla dzieci z domów dziecka.

Wiele emocji i zaangażowania wywołała akcja pomocy dla ciężko chorega Kacperka, któremu potrzebna jest bardzo kosztowna terapia, konieczna dla ratowania życia. Podjęto wiele działań, z których dochód przeznaczony jest dla Kacperka. Samorząd Uczniowski zorganizował sprzedaż ciasta, z którego uzyskano 1200 zł. Ponadto uczniowie zorganizowali wieczór filmowy, który odbył się dnia 31.01.20 w naszej szkole. Uczestnictwo w wieczorze kosztowało symboliczną „cegiełkę” w kwocie 5 zł. Zebrana kwota została również przeznaczona dla Kacpra Boruty.

JESTEŚCIE WIELCY!!

DZIĘKUJEMY!!

Opiekun SU

Data publikacji: 9 marca 2020 - KK

Kategorie:: Samorząd Uczniowski