• S6
  • S1
  • S4
  • S2

logoszkoly

zlotaszkola

Dnia 09.11.2018 r. w ramach projektu „100 lat Niepodległej” odbył się w naszej szkole konkurs na wypiek cukierniczy i danie regionalne „Niepodległościówka”, w którym wzięło udział 9 uczennic z klas: 4R, 3R, 2A i 2L. Komisja konkursowa w składzie: pani dyrektor Jolanta Duk, pani wicedyrektor Barbara Adamiak oraz pani Katarzyna Bulik, po spróbowaniu wszystkich dań i wypieków wyłoniła zwycięzców konkursu. I miejsce zajęła Agata Kaczorek (2L) za pyszny sernik, II miejsce - Patrycja Rosa (4R) za wspaniałe pyzy z mięsem i soczewicą, a III miejsce – Karolina Wysokińska (4R) za znakomite kacze piersi. Wyróżnienie dostały: Paulina Kita (3R) za pysznego sękacza i Weronika Jaszczuk (4R) za doskonałe ciasto „łabędzi puch”. Pozostałe dania to: sernik na zimno, szarlotka, pierogi.
Organizatorki konkursu: Karolina Ochnik i Iwona Kaczorek

JSN Epic template designed by JoomlaShine.com