• S6
  • S1
  • S4
  • S2

logoszkoly

zlotaszkola

Dnia 9 listopada 2018 zostały ogłoszone wyniki konkursu plastycznego „Poland- My Homeland.” Konkurs został zrealizowany w ramach szkolnego projektu edukacyjnego „100 lat Niepodległej Polski”. Zadanie uczestników polegało na przygotowaniu w języku angielskim plakatów z okazji setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Celem konkursu było kształtowanie wśród uczniów świadomości i postaw patriotycznych.
W konkursie wzięło udział 19 uczniów z klas: 2A, 2F, 2R, 3F, 3R, 4R. Jury w składzie p. Karolina Ochnik, p. Renata Paczóska oraz p. Emilia Woźniak przyznało następujące nagrody:
I miejsce- Paulina Stosio, kl 2A
II miejsce- Natalia Olszewska, kl 4R
III miejsce- Weronika Nielipińska, kl 2A
Wyróżnienie- Katarzyna Tchórzewska, kl 2 R.
Laureaci i wyróżnieni uczestnicy konkursu otrzymali nagrody rzeczowe oraz pamiątkowe dyplomy.
Dziękujemy wszystkim uczniom za zaangażowanie, a nagrodzonym serdecznie gratulujemy.

JSN Epic template designed by JoomlaShine.com