• S6
  • S1
  • S4
  • S2

logoszkoly

zlotaszkola

Szkoła otrzymała Certyfikat za udział w programie Mistrzowie Kodowania w roku szkolnym 2017/2018. Realizacja programu odbywała się na zajęciach dodatkowych z informatyki prowadzonych przez p. Ewę Księżopolską. Chętni uczniowie poznawali tajniki programowania oraz tworzyli aplikacje na urządzenia mobilne w programie App Inventor.

MK20172018

W roku szkolnym 2017/2018 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 po raz drugi wziął udział w programie Mistrzowie Kodowania. Celem programu jest zachęcanie do nauki programowania uczniów polskich szkół.  Realizacja projektu Mistrzowie Kodowania odbywała się na lekcjach informatyki oraz na zajęciach dodatkowych z informatyki, które prowadziła p. Ewa Księżopolska. W ramach zajęć dodatkowych uczniowie uczyli się programowania w MIT App Inventor. Poznawali tajniki logicznego myślenia poprzez samodzielne wykonywanie własnych aplikacji na urządzenia mobilne z systemem Android.

Szkoła otrzymała CERTYFIKAT za aktywne uczestnictwo w roku szkolnym 2016/2017 w IV edycji programu MISTRZOWIE KODOWANIA. Realizacja programu Mistrzowie Kodowania odbywała się na zajęciach dodatkowych z informatyki. Młodzież uczyła się w MIT App Inventor tworzyć własne aplikacje na urządzenia mobilne z systemem Android.

CertyfikatMK1

W roku szkolnym 2016/2017 w ZSP nr 2 jest realizowany Program Mistrzowie Kodowania. Mistrzowie Kodowania to ogólnopolski projekt edukacyjny mający na celu upowszechnienie nauki programowania w szkołach. Lista korzyści, jakie daje nauka programowania jest długa. Pozwala lepiej zrozumieć i wykorzystać nowoczesne rozwiązania techniczne, sprawia, że uczeń nie jest biernym odbiorcą szeroko rozumianej technologii informacyjno-komunikacyjnej, ale potrafi ze zrozumieniem realizować własne projekty i wykorzystywać je dla własnych potrzeb.
Realizacja programu Mistrzowie Kodowania odbywa się na zajęciach dodatkowych z informatyki, które prowadzone są przez p. Ewę Księżopolską. W ramach zajęć młodzież uczy się programowania w MIT App Inventor, uczy się tworzyć własne aplikacje na urządzenia mobilne z systemem Android. Zajęcia mają na celu rozwijanie u uczniów umiejętności analitycznego i kreatywnego myślenia. W dzisiejszych czasach są one niezbędne nie tylko specjalistom, ale wszystkim młodym ludziom - przyszłym pracownikom.
Więcej informacji: http://mistrzowiekodowania.pl/

освещение для магазина купить

флагманские смартфоны

восковой карандаш

лобановский политик

JSN Epic template designed by JoomlaShine.com