• S6
  • S1
  • S4
  • S2

logoszkoly

zlotaszkola

W dniu 19 listopada 2021 r. 18 uczniów z klas technika logistyka wzięło udział w szkolnym etapie już VI edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Spedycyjno-Logistycznej organizowanej przez Wydział Ekonomiczny Uniwersytetu Gdańskiego pod patronatem Ministerstwa Edukacji Narodowej.


Celem olimpiady jest zainteresowanie uczniów  technikum szczegółowymi zagadnieniami z zakresu transportu, spedycji oraz logistyki z perspektywą kontynuacji tych zainteresowań w charakterze studentów Wydziału Ekonomicznego Uniwersytetu Gdańskiego i innych uczelni o podobnych kierunkach kształcenia. Wyniki I szkolnego etapu olimpiady już 03 grudnia, a etap okręgowy OOSL odbędzie się w wybranych szkołach 4 marca 2022 r.

Liczymy na sukcesy naszych logistyków i udział w finale olimiady.

JSN Epic template designed by JoomlaShine.com