• S6
  • S1
  • S4
  • S2

logoszkoly

zlotaszkola

Z rozmów i wykładów można się czegoś dowiedzieć, ale nie nauczyć. Nauczyć się trzeba samemu.  Te mądre słowa pana Arkadiusza Piekary były hasłem przewodnim akademii z okazji Dnia Edukacji Narodowej, która odbyła się w naszej szkole 13 października. Uroczystość rozpoczęła się od przemówienia Pani Dyrektor, która przywitała zaproszonych gości, grono pedagogiczne, pracowników administracji i obsługi oraz uczniów szkoły. Chwilą ciszy uczczono również pamięć zmarłych nauczycieli.
Po części oficjalnej, podczas której Samorząd Uczniowski wręczył Dyrekcji i przybyłym gościom kwiaty, a nauczycielom upominki, odbyła się część artystyczna.
Młodzi artyści przedstawili scenki z życia ucznia oraz z życia nauczyciela, recytowali wiersze i śpiewali piosenki dostarczając wielu wrażeń publiczności. Akademia przebiegała w doniosłej, ale również miłej atmosferze.
Uroczystość przygotowali uczniowie klas: 1B, 2B, 2R, 3RG, 3AP oraz 2F pod kierunkiem pani Katarzyny Gajewskiej oraz pani Iwony Kaczorek. Oprawa muzyczna pod kierunkiem i z czynnym udziałem pana Tomasza Borkowskiego.

JSN Epic template designed by JoomlaShine.com