• S6
  • S1
  • S4
  • S2

logoszkoly

zlotaszkola

W dniu 20.10.2021 w naszej szkole zostały przeprowadzone wybory do Młodzieżowej Rady Miasta Siedlce. Przed wyborami została powołana Okręgowa Komisja Wyborcza w skład której weszli: Wiktoria Kruczyńska (2f), Paulina Pałka (2c), Nikola Kalisz (2c) i Anna Magdziak (3cp). Zgodnie z ordynacją wyborczą naszej szkole przysługują dwa mandaty. Do Młodzieżowej Rady Miasta kandydowało troje uczniów: Oliwia Iwanowska z kl. 2l, Katarzyna Kozioł z kl. 3rg i Jakub Kruszewski z kl. 3ap. Kandydaci zaprezentowali się rozwieszając swoje plakaty wyborcze na terenie szkoły oraz przed radiowęzeł. Głosowanie trwało od 9:00 do 15.00. Prawo głosu mieli wszyscy uczniowie naszej szkoły, czyli 723 osoby. Każdy z głosujących uczniów otrzymał od Komisji Wyborczej jedną kartę do głosowania ostemplowaną pieczątką szkoły, a jej odbiór potwierdzał własnoręcznym podpisem na spisie wyborców. Głosujący stawiał w pustym polu, przy nazwisku kandydata, którego popiera, znak „X”. Do głosowania przystąpili tylko uczniowie, którzy poświadczyli swoją tożsamość ważnym dowodem osobistym lub legitymacją szkolną. Po wyborach Komisja Wyborcza policzyła wszystkie głosy, okazało się, że najwięcej głosów zdobył Jakub Kruszewski z klasy 3ap i Katarzyna Kozioł z klasy 3rg. Gratulujemy zwycięzcom i życzymy owocnego reprezentowania naszej szkoły w Młodzieżowej Radzie Miasta Siedlce.

JSN Epic template designed by JoomlaShine.com