• S6
  • S1
  • S4
  • S2

logoszkoly

zlotaszkola

Dnia 16.09.2021r klasy IIb, IIIrg oraz przedstawiciele klas IIIfp, IIIap, IIa wraz z opiekunami s. M. Płatkowską, p. M. Przesmycką, p. I. Kaczorek, p. I Płotczyk wyruszyli na pielgrzymkę szlakiem nowych błogosławionych.
Pierwszym miejscem wędrówki były Laski - gdzie znajduje się ośrodek dla osób niewidomych, który powołała do istnienia Matka Róża Czacka.
Potem przyjechaliśmy do Warszawy. Pobyt na Starówce i modlitwa przy grobie błogosławionego kardynała Stefana Wyszyńskiego oraz Eucharystia w Sanktuarium Matki Bożej Łaskawej były czasem umocnienia naszej wiary.
Odwiedziliśmy też Świątynię Bożej Opatrzności, gdzie przed kilkoma dniami odbyła się beatyfikacja nowych błogosławionych.

M. Płatkowska, M. Przesmycka

JSN Epic template designed by JoomlaShine.com