zlotaszkola

W dniach 03.09. i 08.09.2021 odbyły się spotkania z przedstawicielami agencji reklamowej Tech-Media, która sprawuje patronat nad klasami o specjalności technik reklamy. Dały one możliwości  zapoznania się z ofertą, wprowadziły w świat lokalnej reklamy. Uczniowie dowiedzieli się, czego można nauczyć się podczas praktyk, jakie są stosowane w firmie techniki sprzedaży, sprzęt I specjalistyczne programy komputerowe. Młodzi ludzie zostali zaproszeni do współpracy  z fachowcami, aby mogli poznać trendy w dziedzinie marketingu i reklamy. Mają możliwość współtworzenia projektu społecznego dla społeczności lokalnej i dla miasta Siedlce. Siedlce-naszymi oczami, to inicjatywa, która ma dać przestrzeń do mówienia  o ciekawych miejscach w naszym mieście, o niezwykłych ludziach, którzy inspirują do pozytywnego działania.

Przyszły projekt planowany przez Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 i Agencję reklamową Tech-Media stworzy możliwość do rozwijania wiedzy i umiejętności w praktyce.

M.Olędzka, E.Nowak