• S6
  • S1
  • S4
  • S2

logoszkoly

zlotaszkola

Promocja szkoły w dobie pandemii  - to nie lada wyzwanie! Ponieważ nie mogliśmy gościć w naszych murach ósmoklasistów i ich rodziców, zaprosiliśmy ich na live. Początkowo wydawało nam się to proste, ale… trzeba przyznać, trudności były. Kabelki, laptopy switch, słuchawki, lampy doświetleniowe, studio 1 i 2 , z domu, z ogrodu, logo, 10 uczestników, make up, czat… Ufff!   Dzięki zaangażowaniu całego Zespołu nauczycieli i uczniów poszło nam SUPER! Wszyscy mogli obejrzeć prezentacje kierunków kształcenia zaprezentowane przez dyrekcję, nauczycieli i uczniów, poznać zasady rekrutacji do „Ekonomika” na następny rok szkolny i odbyć „Fotospacer” po szkole. Największą „furorę” wśród internautów zrobili oczywiście uczniowie, sprzedający newsy i sympatyczne „ploteczki” ze szkolnego podwórka. Nauczyciele natomiast otrzymali wiele pozdrowień i ciepłych słów od absolwentów i uczniów „Ekonomika”, którzy śledzili live.
Realizacja miała miejsce 15 kwietnia i 20 maja 2021 roku. Zarejestrowane spotkanie (z 20.05) udostępnione zostało na FB szkoły. Mamy nadzieję, że ósmoklasistom podobała się nasza szkoła i w przyszłym roku będą w „ekipie” Ekonomika!

JSN Epic template designed by JoomlaShine.com