• S6
  • S1
  • S4
  • S2

logoszkoly

zlotaszkola

Po długiej przerwie spododowanej pandemią, nareszcie możemy się spotkać w szkole! :)
W związku z tym, klasa 2 ag już pierwszego dnia powrotu do szkoły wybrała się na wycieczkę z wychowawczynią, P. Hanną Sienkiewicz-Kaya, do Parku Aleksandria w celu pielęgnowania dobrostanu i relacji w klasie. W pięknych okolicznościach przyrody, wśród kwiatów i przy wsparciu pięknego wiosennego słońca, młodzież miała możliwość na nowo otworzyć się na siebie nawzajem, poznać i pośmiać się. W trakcie integracji także podzieliliśmy się swoimi refleksjami na temat zdalnego nauczania, a następnie oddaliśmy się ciekawym ćwiczeniom, w trakcie których spisaliśmy zestaw atrybutów i zasobów klasy, stworzyliśmy klasowy alfabet szczęścia i snuliśmy teorie quazi-naukowe z przymrużeniem oka. Zapraszamy do siedleckiego parku i do obejrzenia zdjęć z naszego wyjścia:)

JSN Epic template designed by JoomlaShine.com